Home > Professional-Tr > Profesyoneller > Mimari Projeler > "Daylight & Architecture" Dergisi

Daylight & Architecture Dergisi
Dergi hakkında

Gün ışığının mimari üzerindeki etkisi artarak daha da önemli bir konu olmakta. Bu bağlamda VELUX, daha iyi yaşam alanlarına rehberlik eden konulara katkıda bulunmayı ve bu konuları teşvik etmeyi kendisine görev edinmiştir. 

Uluslararası bir çatı penceresi üreticisi olarak, ürün ve çözümlerimizin mimariyle uygunluğunu sürekli olarak güçlendirmek ve bu konuda çabalamak bizim için oldukça önemli. Arzumuz, gün ışığı ve doğal havalandırma kullanımını teşvik edip arttırarak yapıların sürdürülebilir ilkeler çerçevesinde tasarlanıp bu konulara öncelik tanınmasını sağlamaktır. Sadece mimarlar ile değil, yapı sektörüyle de ilişkilerimizi bu platformda kurmakta ve geliştirmekteyiz.

“Daylight & Architecture” dergimiz, mimari ve gün ışığına verdiğimiz bu değerin bir göstergesidir. Dergimizde, dünün, bugünün ve yarının mimarisinde gün ışığı ve doğal havalandırma konularını irdeleyerek, farklı görüşlere ve açılara yer vermekteyiz. Dergimizi, bilindik cevapların verildiği ya da ifadelerin yer aldığı bir platformdan ziyade; profesyoneller arasında diyalog başlatacak, sorularla ilham veren ve özellikle gün ışığının mimarideki rolünü söylevlerle pekiştiren uluslararası bir platform olarak görüyoruz. Zevkle okumanızı ümid ederiz.

Daylight & Architecture Dergisi web sitesi için tıklayın